22. ročník 2016
Celkové pořadí - trať 10 km | |||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas | Kat. |
1. | Tomáš Mach | 1992 | Ztělesněné zlo | 36:07 | A |
2. | Antonín Rektor | 1975 | Modřany | 36:25 | B |
3. | Jiří Křeček | 1998 | Eleven run team | 37:16 | A |
4. | Tomáš Šťastný | 1979 | Kerteam | 37:31 | A |
5. | Vladimír Marčík | 1995 | - | 37:40 | A |
6. | Martin Opletal | 1988 | Hisport team | 37:49 | A |
7. | Josef Rendl | 1976 | TJ Packa Praha | 37:58 | B |
8. | Martin Sobíšek | 1998 | AC Sparta Praha | 38:14 | A |
9. | Štěpán Krátký | 1995 | SK Kola Višek | 38:23 | A |
10. | Tomáš Sobíšek | 2001 | AC Sparta Praha | 38:46 | A |
11. | Jan Škrabálek | 1970 | Krčský les | 38:58 | B |
12. | Martin Hokeš | 1977 | - | 39:04 | A |
13. | Zdeněk Kopanica | 1999 | Sparta | 39:43 | A |
14. | Pavel Šimek | ? | Praha 3 | 39:50 | B |
15. | Petr Eliáš | 1985 | Úřad MČ Praha 12 | 39:59 | A |
16. | Jiří Malý | 1977 | - | 40:06 | A |
17. | Tomáš Janovský | 1964 | SK Praga | 40:22 | C |
18. | Myrek Kovář | 1981 | BT / klacky.cz | 40:27 | A |
19. | Tomáš Krátký | 1967 | SK Los Lobos | 40:41 | B |
20. | Jan Novotný | 1978 | TTT | 40:52 | A |
21. | Jakub Brabec | 2001 | AC Sparta Praha | 41:06 | A |
22. | Jan Počta | 1999 | Sparta | 41:13 | A |
23. | Zdeněk Karban | 1977 | - | 41:16 | A |
24. | Martin Matula | 1971 | Hisport team | 41:28 | B |
25. | Patrik Podraský | ? | Sparta | 42:00 | A |
26. | Tomáš Petrák | 1976 | Triatlon Fojtka | 42:04 | B |
27. | Andy | 1977 | Dukla | 42:31 | A |
28. | Radek Laciga | 1982 | HSH Team | 42:37 | A |
29. | Jiří Kalista | 1971 | SK Praga Praha | 42:48 | B |
30. | Vít Urbanec | 1970 | EZL | 42:56 | B |
31. | Petr Schovánek | 1965 | Krčský les | 42:59 | C |
32. | Milan Soukup | 1964 | Milovice | 43:01 | C |
33. | Jakub Šindelár | ? | Sparta | 43:25 | A |
34. | Ota Škvor | 1999 | OB Kamenice | 43:41 | A |
35. | Ondřej Mašek | 2000 | Sparta | 43:43 | A |
36. | Lukáš Zadražil | 1999 | AC Sparta Praha | 43:48 | A |
37. | Radovan Demeter | 1988 | - | 44:05 | A |
38. | Tomáš Karabinoš | 1983 | Hisport | 44:10 | A |
39. | Martin Škvor | 1967 | OK Kamenice | 45:04 | B |
40. | Ondřej Pokorný | 1975 | SK Praga | 45:55 | B |
41. | Radovan Kautský | 1979 | - | 46:14 | A |
42. | Tomáš Seeman | 1968 | Medicína Praha | 46:19 | B |
43. | Lukáš Tvrz | 1994 | For bikes cycling | 46:22 | A |
44. | Michal Čičala | 1987 | Moravské Lieskové | 46:30 | A |
45. | Tomáš Rudolf | 1972 | Energy team | 46:38 | B |
46. | Pavel Matějovský | 1965 | AVC / MK Kladno | 46:44 | C |
47. | Martin Beníček | 1983 | - | 47:39 | A |
48. | Petr Daubner | 1973 | Otrokáři | 47:50 | B |
49. | Aleš Jelínek | 1995 | Praha 6 | 47:52 | A |
50. | Radomír Vávra | ? | Kerteam | 48:17 | C |
51. | Enrico Fiala | 1971 | Spartak Praha 4 | 48:37 | B |
52. | Pavel Jelínek | 1960 | Praha 6 | 49:03 | C |
53. | Konrad Jakubczak | 1979 | - | 49:09 | A |
54. | David Novotný | 1981 | Treat adventure team | 49:27 | A |
55. | Martin Joachim | 1988 | - | 49:37 | A |
56. | Martin Štrait | 1976 | MZM | 49:54 | B |
57. | Milan Růžička | ? | Technika Praha | 49:59 | D |
58. | Jiří Martinka | 1969 | TTT | 51:30 | B |
59. | Jan Pěkný | 1952 | Liga 100 Praha | 51:45 | D |
60. | Břetislav Nový | 1947 | SABZO Praha | 52:09 | D |
61. | Petr Svoboda | 1988 | Treat adventure team | 56:40 | A |
62. | Jan Sova | 1965 | MP Praha | 57:44 | C |
63. | Stanislav Janovský | 1960 | Praha 12 | 57:48 | C |
64. | Luboš Chlumský | 1956 | Praha - Vokovice | 63:04 | D |
65. | Pavel Koloc | 1965 | AC Total zero | 71:16 | C |
66. | Lukáš Kuban | 1987 | Treat adventure team | dnf | A |
67. | Ondřej Švec | 1996 | VK Bohemians | dnf | A |
Celkové pořadí - trať 5 km | |||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas | Kat. |
1. | Tomáš Janovský | 2001 | SK Praga | 19:04 | ml.15 |
2. | Štěpán Kožina | 2003 | SK Praga | 19:49 | ml.15 |
3. | Martina Tichovská | 1986 | SK Praga | 20:15 | ž.A |
4. | Tomáš Kreidl | 2003 | SK Aktis | 20:42 | ml.15 |
5. | Jitka Rudolfová | 1986 | Energy team | 20:49 | ž.A |
6. | Lenka Fanturová | 1978 | USK FTVS | 21:18 | ž.A |
7. | Iveta Šístková | 1986 | OK Loko Pardubice | 22:08 | ž.A |
8. | Štěpánka Sobíšková | 2001 | AC Sparta Praha | 22:13 | ž.A |
9. | Sofie Kinclová | 2000 | Sparta | 22:15 | ž.A |
10. | Kateřina Janovská | 1998 | SK Praga | 23:13 | ž.A |
11. | Katarína Třísková | 1971 | Praha | 23:21 | ž.B |
12. | Karla Mališová | 1960 | - | 23:53 | ž.C |
13. | Vilém Štrait | 2007 | USK Praha OB | 23:59 | ml.15 |
14. | Adam Škvor | 2002 | SK Kamenice | 24:19 | ml.15 |
15. | Jolana Štraitová | 2004 | USK Praha | 24:25 | ml.15 |
16. | Martina Holíková | 1998 | - | 24:32 | ž.A |
17. | Helena Mřížková | 1985 | TTT | 24:42 | ž.A |
18. | Jan Svoboda | 1943 | Příbram | 25:00 | E |
19. | Štěpánka Trnková | 1973 | ŠSK Újezd n.lesy | 25:11 | ž.B |
20. | Zuzana Štemberková | 1999 | Sparta Praha | 25:37 | ž.A |
21. | Adéla Votavová | 1991 | Praha 4 | 25:46 | ž.A |
22. | Alena Flieglová | 1962 | - | 26:04 | ž.C |
23. | Zdeněk Hruša | 1946 | Jirčany | 26:29 | E |
24. | Jana Seemanová | ? | Sokol Strašnice | 26:55 | ž.B |
25. | Dana Svobodová | 1952 | Příbram | 27:25 | ž.C |
26. | Vladimír Kánský | 1940 | Spartak Praha 4 | 27:45 | E |
27. | Barbora Galádová | 2002 | Sparta | 27:47 | ž.A |
28. | Viktorie Telska | 1999 | Sparta | 27:47 | ž.A |
29. | Eva Kubelková | 1978 | Rungo pro ženy | 28:59 | ž.A |
30. | Ivana Slivkaničová | 1962 | Hisport | 29:02 | ž.C |
31. | Tono Daubner | 1942 | Liga 100 Praha | 29:25 | E |
32. | Ema Jánská | 2003 | - | 29:57 | ml.15 |
33. | Sára Malá | 2006 | - | 29:57 | ml.15 |
34. | Tereza Tkáčová | ? | Treat adventure team | 32:50 | ž.A |
35. | Michaela Korejsová | 1976 | Threat adventure team | 32:52 | ž.B |
36. | Soňa Macejáková | 1956 | Speedydogs, Priatelia b. ležérného - Bratislava | 38:05 | ž.C |
37. | Lenka Legnerová | 1989 | TTT | dnf | ž.A |
Muži A do 39 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Tomáš Mach | 1992 | Ztělesněné zlo | 36:07 |
2. | Jiří Křeček | 1998 | Eleven run team | 37:16 |
3. | Tomáš Šťastný | 1979 | Kerteam | 37:31 |
4. | Vladimír Marčík | 1995 | - | 37:40 |
5. | Martin Opletal | 1988 | Hisport team | 37:49 |
6. | Martin Sobíšek | 1998 | AC Sparta Praha | 38:14 |
7. | Štěpán Krátký | 1995 | SK Kola Višek | 38:23 |
8. | Tomáš Sobíšek | 2001 | AC Sparta Praha | 38:46 |
9. | Martin Hokeš | 1977 | - | 39:04 |
10. | Zdeněk Kopanica | 1999 | Sparta | 39:43 |
11. | Petr Eliáš | 1985 | Úřad MČ Praha 12 | 39:59 |
12. | Jiří Malý | 1977 | - | 40:06 |
13. | Myrek Kovář | 1981 | BT / klacky.cz | 40:27 |
14. | Jan Novotný | 1978 | TTT | 40:52 |
15. | Jakub Brabec | 2001 | AC Sparta Praha | 41:06 |
16. | Jan Počta | 1999 | Sparta | 41:13 |
17. | Zdeněk Karban | 1977 | - | 41:16 |
18. | Patrik Podraský | ? | Sparta | 42:00 |
19. | Andy | 1977 | Dukla | 42:31 |
20. | Radek Laciga | 1982 | HSH Team | 42:37 |
21. | Jakub Šindelár | ? | Sparta | 43:25 |
22. | Ota Škvor | 1999 | OB Kamenice | 43:41 |
23. | Ondřej Mašek | 2000 | Sparta | 43:43 |
24. | Lukáš Zadražil | 1999 | AC Sparta Praha | 43:48 |
25. | Radovan Demeter | 1988 | - | 44:05 |
26. | Tomáš Karabinoš | 1983 | Hisport | 44:10 |
27. | Radovan Kautský | 1979 | - | 46:14 |
28. | Lukáš Tvrz | 1994 | For bikes cycling | 46:22 |
29. | Michal Čičala | 1987 | Moravské Lieskové | 46:30 |
30. | Martin Beníček | 1983 | - | 47:39 |
31. | Aleš Jelínek | 1995 | Praha 6 | 47:52 |
32. | Konrad Jakubczak | 1979 | - | 49:09 |
33. | David Novotný | 1981 | Treat adventure team | 49:27 |
34. | Martin Joachim | 1988 | - | 49:37 |
35. | Petr Svoboda | 1988 | Treat adventure team | 56:40 |
36. | Lukáš Kuban | 1987 | Treat adventure team | dnf |
37. | Ondřej Švec | 1996 | VK Bohemians | dnf |
Muži B 40-49 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Antonín Rektor | 1975 | Modřany | 36:25 |
2. | Josef Rendl | 1976 | TJ Packa Praha | 37:58 |
3. | Jan Škrabálek | 1970 | Krčský les | 38:58 |
4. | Pavel Šimek | ? | Praha 3 | 39:50 |
5. | Tomáš Krátký | 1967 | SK Los Lobos | 40:41 |
6. | Martin Matula | 1971 | Hisport team | 41:28 |
7. | Tomáš Petrák | 1976 | Triatlon Fojtka | 42:04 |
8. | Jiří Kalista | 1971 | SK Praga Praha | 42:48 |
9. | Vít Urbanec | 1970 | EZL | 42:56 |
10. | Martin Škvor | 1967 | OK Kamenice | 45:04 |
11. | Ondřej Pokorný | 1975 | SK Praga | 45:55 |
12. | Tomáš Seeman | 1968 | Medicína Praha | 46:19 |
13. | Tomáš Rudolf | 1972 | Energy team | 46:38 |
14. | Petr Daubner | 1973 | Otrokáři | 47:50 |
15. | Enrico Fiala | 1971 | Spartak Praha 4 | 48:37 |
16. | Martin Štrait | 1976 | MZM | 49:54 |
17. | Jiří Martinka | 1969 | TTT | 51:30 |
Muži C 50-59 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Tomáš Janovský | 1964 | SK Praga | 40:22 |
2. | Petr Schovánek | 1965 | Krčský les | 42:59 |
3. | Milan Soukup | 1964 | Milovice | 43:01 |
4. | Pavel Matějovský | 1965 | AVC / MK Kladno | 46:44 |
5. | Radomír Vávra | ? | Kerteam | 48:17 |
6. | Pavel Jelínek | 1960 | Praha 6 | 49:03 |
7. | Jan Sova | 1965 | MP Praha | 57:44 |
8. | Stanislav Janovský | 1960 | Praha 12 | 57:48 |
9. | Pavel Koloc | 1965 | AC Total zero | 71:16 |
Muži D 60-69 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Milan Růžička | ? | Technika Praha | 49:59 |
2. | Jan Pěkný | 1952 | Liga 100 Praha | 51:45 |
3. | Břetislav Nový | 1947 | SABZO Praha | 52:09 |
4. | Luboš Chlumský | 1956 | Praha - Vokovice | 63:04 |
Muži E nad 70 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Jan Svoboda | 1943 | Příbram | 25:00 |
2. | Zdeněk Hruša | 1946 | Jirčany | 26:29 |
3. | Vladimír Kánský | 1940 | Spartak Praha 4 | 27:45 |
4. | Tono Daubner | 1942 | Liga 100 Praha | 29:25 |
Ženy A do 39 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Martina Tichovská | 1986 | SK Praga | 20:15 |
2. | Jitka Rudolfová | 1986 | Energy team | 20:49 |
3. | Lenka Fanturová | 1978 | USK FTVS | 21:18 |
4. | Iveta Šístková | 1986 | OK Loko Pardubice | 22:08 |
5. | Štěpánka Sobíšková | 2001 | AC Sparta Praha | 22:13 |
6. | Sofie Kinclová | 2000 | Sparta | 22:15 |
7. | Kateřina Janovská | 1998 | SK Praga | 23:13 |
8. | Martina Holíková | 1998 | - | 24:32 |
4. | Helena Mřížková | 1985 | TTT | 24:42 |
9. | Zuzana Štemberková | 1999 | Sparta Praha | 25:37 |
10. | Adéla Votavová | 1991 | Praha 4 | 25:46 |
11. | Viktorie Telska | 1999 | Sparta | 27:47 |
12. | Barbora Galádová | 2002 | Sparta | 27:47 |
13. | Eva Kubelková | 1978 | Rungo pro ženy | 28:59 |
14. | Tereza Tkáčová | ? | Treat adventure team | 32:50 |
15. | Lenka Legnerová | 1989 | TTT | dnf |
Ženy B 40-49 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Katarína Třísková | 1971 | Praha | 23:21 |
2. | Štěpánka Trnková | 1973 | ŠSK Újezd n.lesy | 25:11 |
3. | Jana Seemanová | ? | Sokol Strašnice | 26:55 |
4. | Michaela Korejsová | 1976 | Threat adventure team | 32:52 |
Ženy C nad 50 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Karla Mališová | 1960 | - | 23:53 |
2. | Alena Flieglová | 1962 | - | 26:04 |
3. | Dana Svobodová | 1952 | Příbram | 27:25 |
4. | Ivana Slivkaničová | 1962 | Hisport | 29:02 |
5. | Soňa Macejáková | 1956 | Speedydogs, Priatelia b. ležérného - Bratislava | 38:05 |
Mládež do 15 let | ||||
Pořadí | Jméno | Rok nar. | Klub | Čas |
1. | Tomáš Janovský | 2001 | SK Praga | 19:04 |
2. | Štěpán Kožina | 2003 | SK Praga | 19:49 |
3. | Tomáš Kreidl | 2003 | SK Aktis | 20:42 |
4. | Vilém Štrait | 2007 | USK Praha OB | 23:59 |
5. | Adam Škvor | 2002 | SK Kamenice | 24:19 |
6. | Jolana Štraitová | 2004 | USK Praha | 24:25 |
7. | Ema Jánská | 2003 | - | 29:57 |
8. | Sára Malá | 2006 | - | 29:57 |